FAQ

Można to zrobić telefonicznie, e-mailowo (także przez Facebook i Instagram) lub odwiedzić nas osobiście. Na początek warto zapoznać się z galerią prac naszych artystów, każdy z nich porusza się bowiem w innej stylistyce. Jeśli nie masz pomysłu na tatuaż, nie możesz zdecydować się na konkretny wzór czy tatuatora lub chcesz rozwiać piętrzące się w głowie wątpliwości, koniecznie umów się na konsultację.

Rezerwacja terminu następuje po:

  • ustaleniu typu i wielkości tatuażu oraz jego umiejscowienia
  • wycenie
  • wpłacie zadatku

Każdy tatuaż wyceniany jest indywidualnie, a o ostatecznej cenie decyduje jego rozmiar, stopień skomplikowania i miejsce, w jakim zostanie wykonany. Wszystkie te czynniki mają bowiem wpływ na czas pracy tatuatora. Należy pamiętać, że koszt sesji obejmuje również przygotowanie stanowiska do pracy, konsultację z tatuatorem, przygotowanie i odbicie/rozrysowanie projektu.

To dla nas gwarancja dotrzymania terminu. W przypadku niestawienia się na tatuaż, zadatek nie podlega zwrotowi – pokrywa straty jakie ponieśliśmy z racji reorganizacji pracy. Masz oczywiście szansę przełożenia terminu bez utraty zadatku, wystarczy że odezwiesz się do nas najpóźniej na trzy dni robocze przed umówioną sesją.

Tatuator zaprezentuje projekt w dniu sesji (nie przesyłamy ich wcześniej drogą elektroniczną), dlatego tak ważne jest, abyśmy uzyskali od Ciebie jak najwięcej informacji i wskazówek pomocnych w jego przygotowaniu. Oczywiście naniesienie ewentualnych poprawek nie będzie stanowić problemu. Często ostateczny wygląd projektu tworzony jest w porozumieniu z klientem dopiero na początku umówionego spotkania.

Przyjdź do nas wyspany i po dobrym śniadaniu. W dzień przed tatuowaniem nie pij alkoholu. Ubrania, które masz na sobie mogą przypadkowo zabrudzić się tuszem, lepiej więc zrezygnować tego dnia z ulubionych jeansów czy t-shirtu. Nie musisz wcześniej golić tatuowanej powierzchni, zajmiemy się tym na miejscu ;).

Tak, o ile masz ukończone szesnaście lat. W takim wypadku podczas umawiania terminu i wykonania tatuażu niezbędna jest obecność któregoś z rodziców (bądź prawnego opiekuna).

Marzy Ci się obrazek na skórze ale nie wiesz, co właściwie miałby przedstawiać? W takim wypadku super pomocne będą wspomniane już konsultacje, na które zapraszamy w godzinach otwarcia studia. Oglądanie wykonanych już tatuaży nie jest jedyną możliwością szukania inspiracji, warto skupić się na grafikach, ilustracjach, zdjęciach zwierząt czy roślin. Pokazanie kilku zdjęć czy wykonanych już prac z pewnością pomoże tatuatorowi w obraniu konkretnego kierunku, w wizualny sposób opisze Twoje preferencje. Należy wziąć pod uwagę, że nie każda grafika sprawdzi się w formie tatuażu. Jeśli wyrażamy takie wątpliwości, warto zaufać naszym sugestiom. W zamian otrzymacie tatuaż, który będzie cieszył Was przez długie lata.

Jasne, zobaczymy co da się zrobić. Jeśli nie możesz pojawić się u nas osobiście, niezbędne będzie przesłanie dobrej jakości zdjęcia niechcianego tatuażu. Przykrycie starego wzoru może okazać się niemożliwe bez jego uprzedniego rozjaśnienia laserem – nie martwcie się, oferujemy i ten zabieg. Uwaga – nowy tatuaż będzie prawdopodobnie znacznie większy od poprzedniego, a na drodze do wymarzonej pracy stać mogą pewne ograniczenia.

Musisz wiedzieć, że to jak zadbasz o swój tatuaż ma ogromne znaczenie. Nawet najlepiej wykonana, ale źle pielęgnowana praca może wiele stracić na swoim wyglądzie. Przed opuszczeniem studia zabezpieczymy Twój tatuaż odpowiednim opatrunkiem i poinstruujemy (także w formie pisemnej), jak dbać o niego przez kilka najbliższych tygodni.

Bezpieczeństwo zarówno naszych klientów, jak i pracowników, stawiamy na pierwszym miejscu. Studio podlega okresowym kontrolom sanitarnym, a sprzęt używany bezpośrednio w kontakcie ze skórą i krwią jest wyłącznie jednorazowy. W przypadku kiedy coś Cię zaniepokoi, poinformuj nas o tym.

Kontakt

Azazel Milanówek
ul. Podleśna 11
05-822 Milanówek

tel. +48 506 111 003
azazel@azazel.pl

   

Azazel Centrum
ul. Poznańska 13 lok. 16
00-680 Warszawa

tel. +48 516 333 517
azazelcentrum@azazel.pl

   

Azazel Praga
ul. Kłopotowskiego 38/39 – wejście od ul. Okrzei
03-717 Warszawa

tel. +48 780 117 770
praga@azazel.pl

   

Azazel Warszawa
ul. Corazziego 2 – wejście od Bielańskiej
00-087 Warszawa

tel. +48 510 800 005
warszawa@azazel.pl