Można to zrobić telefonicznie, e-mailowo (także przez Facebook i Instagram) lub odwiedzić nas osobiście. Na początek warto zapoznać się z galerią prac naszych artystów, każdy z nich porusza się bowiem w innej stylistyce. Jeśli nie masz pomysłu na tatuaż, nie możesz zdecydować się na konkretny wzór czy tatuatora lub chcesz rozwiać piętrzące się w głowie wątpliwości, koniecznie umów się na konsultację.

Rezerwacja terminu następuje po:

  • ustaleniu typu i wielkości tatuażu oraz jego umiejscowienia
  • wycenie
  • wpłacie zadatku

Każdy tatuaż wyceniany jest indywidualnie, a o ostatecznej cenie decyduje jego rozmiar, stopień skomplikowania i miejsce, w jakim zostanie wykonany. Wszystkie te czynniki mają bowiem wpływ na czas pracy tatuatora. Należy pamiętać, że koszt sesji obejmuje również przygotowanie stanowiska do pracy, konsultację z tatuatorem, przygotowanie i odbicie/rozrysowanie projektu.

To dla nas gwarancja dotrzymania terminu. W przypadku niestawienia się na tatuaż, zadatek nie podlega zwrotowi – pokrywa straty jakie ponieśliśmy z racji reorganizacji pracy. Masz oczywiście szansę przełożenia terminu bez utraty zadatku, wystarczy że odezwiesz się do nas najpóźniej na trzy dni robocze przed umówioną sesją.

Tatuator zaprezentuje projekt w dniu sesji (nie przesyłamy ich wcześniej drogą elektroniczną), dlatego tak ważne jest, abyśmy uzyskali od Ciebie jak najwięcej informacji i wskazówek pomocnych w jego przygotowaniu. Oczywiście naniesienie ewentualnych poprawek nie będzie stanowić problemu. Często ostateczny wygląd projektu tworzony jest w porozumieniu z klientem dopiero na początku umówionego spotkania.

Przyjdź do nas wyspany i po dobrym śniadaniu. W dzień przed tatuowaniem nie pij alkoholu. Ubrania, które masz na sobie mogą przypadkowo zabrudzić się tuszem, lepiej więc zrezygnować tego dnia z ulubionych jeansów czy t-shirtu. Nie musisz wcześniej golić tatuowanej powierzchni, zajmiemy się tym na miejscu ;).

Tak, o ile masz ukończone szesnaście lat. W takim wypadku podczas umawiania terminu i wykonania tatuażu niezbędna jest obecność któregoś z rodziców (bądź prawnego opiekuna).

Marzy Ci się obrazek na skórze ale nie wiesz, co właściwie miałby przedstawiać? W takim wypadku super pomocne będą wspomniane już konsultacje, na które zapraszamy w godzinach otwarcia studia. Oglądanie wykonanych już tatuaży nie jest jedyną możliwością szukania inspiracji, warto skupić się na grafikach, ilustracjach, zdjęciach zwierząt czy roślin. Pokazanie kilku zdjęć czy wykonanych już prac z pewnością pomoże tatuatorowi w obraniu konkretnego kierunku, w wizualny sposób opisze Twoje preferencje. Należy wziąć pod uwagę, że nie każda grafika sprawdzi się w formie tatuażu. Jeśli wyrażamy takie wątpliwości, warto zaufać naszym sugestiom. W zamian otrzymacie tatuaż, który będzie cieszył Was przez długie lata.

Jasne, zobaczymy co da się zrobić. Jeśli nie możesz pojawić się u nas osobiście, niezbędne będzie przesłanie dobrej jakości zdjęcia niechcianego tatuażu. Przykrycie starego wzoru może okazać się niemożliwe bez jego uprzedniego rozjaśnienia laserem – nie martwcie się, oferujemy i ten zabieg. Uwaga – nowy tatuaż będzie prawdopodobnie znacznie większy od poprzedniego, a na drodze do wymarzonej pracy stać mogą pewne ograniczenia.

Musisz wiedzieć, że to jak zadbasz o swój tatuaż ma ogromne znaczenie. Nawet najlepiej wykonana, ale źle pielęgnowana praca może wiele stracić na swoim wyglądzie. Przed opuszczeniem studia zabezpieczymy Twój tatuaż odpowiednim opatrunkiem i poinstruujemy (także w formie pisemnej), jak dbać o niego przez kilka najbliższych tygodni.

Bezpieczeństwo zarówno naszych klientów, jak i pracowników, stawiamy na pierwszym miejscu. Studio podlega okresowym kontrolom sanitarnym, a sprzęt używany bezpośrednio w kontakcie ze skórą i krwią jest wyłącznie jednorazowy. W przypadku kiedy coś Cię zaniepokoi, poinformuj nas o tym.

I. Warunki ogólne.

1. Wydawcą Bonu Podarunkowego (zwanego dalej Wydawcą) jest firma AZAZEL SHOP
2. Wydawca zobowiązuje się do przekazania Nabywcy Bonu i do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy Bonu za usługi nabywane przez Użytkownika.
3. Nabywca zobowiązuje się do przekazania Wydawcy środków pieniężnych w kwocie równej wartości nominalnej Bonu.
4. Bon nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony Wydawcy.
5. Bon podarunkowy nie posiada okresu ważności wykorzystania.

6. Bon podarunkowy może zostać wykorzystany tylko w studio, w którym został nabyty. Wydawca zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania bonu zastępczego, wymiany bonu, lub odmowy przyjęcia płatności bonem wydanym w innym studio niż świadczona usługa.
7.Wydanie Bonu Podarunkowego nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego.

II. Realizacja Bonu Podarunkowego.

1. Posiadacz Bonu Podarunkowego może wykorzystać kwotę wskazaną na dokumencie Bonu Podarunkowego na sesję tatuażu u dowolnego tatuażysty pracującego w studio, w którym Bon został nabyty.
2. Bony Podarunkowe muszą zostać wykorzystane jednorazowo w pełnej wartości, bądź w wartości wyższej niż wartość bonu. Nadwyżkę można opłacić gotówką w dniu wykonania tatuażu.
3. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości Bonu Podarunkowego Wydawca nie zwraca różnicy.
4. Wydawca nie odpowiada za zgubienie i/lub uszkodzenie Bonów Podarunkowych przez Klienta. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane
5. Wydawca zastrzega sobie prawo odmowy świadczenia usług na podstawie bonów podarunkowych, które są nieczytelne, zniszczone, bądź też w jakikolwiek inny sposób nasuwają wątpliwości co do ich autentyczności. W takim przypadku Bon Podarunkowy uznawany jest za nieważny, bez prawa klienta do otrzymania bonu zastępczego.

III. Postanowienia końcowe.

1. Kupujący Bon Podarunkowy jak również posiadacz Bonu Podarunkowego oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
2. Zakup Bonu Podarunkowego stanowi potwierdzenie, że kupujący bon podarunkowy jak również posiadacz bonu podarunkowego akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

Kontakt

Azazel Milanówek
ul. Podleśna 11
05-822 Milanówek

tel. +48 506 111 003
azazel@azazel.pl

   

Azazel Centrum
ul. Poznańska 13 lok. 16
00-680 Warszawa

tel. +48 516 333 517
azazelcentrum@azazel.pl

   

Azazel Praga
ul. Kłopotowskiego 38/39 – wejście od ul. Okrzei
03-717 Warszawa

tel. +48 780 117 770
praga@azazel.pl

   

Azazel Warszawa
ul. Kłopotowskiego 38/39 – wejście od ul. Okrzei
03-717 Warszawa

tel. +48 510 800 005
warszawa@azazel.pl