O NAS

W 1999 roku studio Azazel powołał do życia Dominik, którego młodzieńczym marzeniem było otwarcie i poprowadzenie takiego właśnie, nietypowego jak na tamte czasy miejsca. Wizja i nieustępliwość dały początek długiej i bardzo kolorowej historii, która zaowocowała powstaniem marki znanej w branży na terenie całego kraju. Dużym, inspirującym wydarzeniem było zaangażowanie się Dominika w pomoc przy przygotowaniu festiwalu tatuażu, który w 2009 roku odbył się w praskim „Koneserze”. To z kolei zrodziło nowe przedsięwzięcie, międzynarodową imprezę „Warsaw Tattoo Convention”, na którą zapraszamy Was cyklicznie od 2013 roku. Zdobyte doświadczenie i solidna baza usatysfakcjonowanych klientów pozwoliły na kolejne kroki. Dziś pod szyldem upadłego anioła pracują aż cztery ekipy, w tym trzy na terenie Warszawy.

Odwiedzając studio w Milanówku możecie liczyć na profesjonalne podejście i kompetencje naszych tatuażystów, często podparte artystycznym wykształceniem i wieloletnią praktyką. Wykonujemy zarówno niewielkie, jak i bardzo rozległe prace, w szarościach i w kolorze, zakrywamy i odświeżamy stare tatuaże. Zapraszamy Was ze sprecyzowanymi oczekiwaniami, jak i z bliżej nieokreśloną wizją. Na pewno poradzimy sobie z każdym wyzwaniem!

   

EKIPA

Studio Tatuażu Azazel Milanówek - Dominik

Dominik

Założyciel studia. Inicjator i współorganizator „Warsaw Tattoo Convention”, jednej z największych imprez tatuatorskich w Polsce. Pasjonat sportu, maratończyk i promotor bokserski. Od wielu lat charytatywnie pracuje z młodzieżą wspierając obiecujących, młodych zawodników, także ze środowisk trudnych. Prezes „Warszawskiej Fundacji Wspieraj Sport”.

Miłośnik rasy Staffordshire Bull Terrier, której ma domową hodowlę.

Studio Tatuażu Azazel

Dominika

To ona jako pierwsza powita Cię w studiu, odbierze gdy dzwonisz i odpisze na Twoją wiadomość. Odpowie na nurtujące pytania i doradzi, jeśli nie jesteś pewien, który z tatuatorów najlepiej zinterpretuje Twój pomysł. Zadba też o to, abyś nie przegapił terminu kolejnej wizyty. W okiełznaniu tak licznej, męskiej ekipy wspomagają ją zarówno świetne umiejętności organizacyjne, jak i anielska cierpliwość ;).

Studio Tatuażu Azazel Milanówek - Dominika
Studio Tatuażu Azazel
Studio Tatuażu Azazel Milanówek - Paweł

Paweł

Związany z Azazelem od 2014 roku. Specjalizuje się w pracach realistycznych, zarówno czarno-szarych, jak i kolorowych. Interesuje się malarstwem i chętnie przenosi na skórę motywy z obrazów. Poza tym jest bardzo wszechstronnym tematycznie tatuażystą; z przyjemnością tatuuje podobizny zwierząt i motywy roślinne, kobiece sylwetki i twarze, również postacie zaczerpnięte ze świata fantasy, z komiksów i anime. W wolnym czasie gra na gitarze. Lubi sport, szczególnie pływanie. Od wielu lat jest wegetarianinem.

 

Studio Tatuażu Azazel

Michał

Tatuować zaczął w 2009 roku. Od końca roku 2014 z jego talentu korzystają klienci studia w Milanówku, którym oferuje jedyne w swoim rodzaju prace. Na skórze najchętniej miesza styl realistyczny z graficznym, a jego tatuaże pełne są dopracowanych do perfekcji detali. Najbardziej cieszy go przedstawianie twarzy oraz przedmiotów znanych z codziennego użytku. Wolny czas spędza przy dobrym filmie, jeszcze lepszej książce lub na koncertach.

   

Studio Tatuażu Azazel Milanówek - Michał
Studio Tatuażu Azazel
Studio Tatuażu Azazel Milanówek - Kuba

Kuba

Wciąż pełen młodzieńczego zapału tatuator poruszający się w stylu realistycznym. Jako zatwardziały podróżnik czerpie inspiracje ze swoich wypraw i całego, otaczającego go świata. W jego pracach przewijają się między innymi motywy związane z piłką nożną czy boksem, dyscyplinami bliskimi Jakubowi. Chętnie tatuuje bohaterów filmów i seriali, spełnia się także jako twórca graffiti.

   

Studio Tatuażu Azazel

Tomek

Pracę z maszynką rozpoczął w 2007 roku. Do Azazela trafił po czterech latach praktyki i prowadzenia studia na terenie Warszawy. Chętnie wykonuje prace w szarościach, z niewielkim dodatkiem koloru. Świetnie czuje się w tematyce fantasy, w pracach inspirowanych graffiti i komiksem. Wrodzony urok osobisty i wyjątkowa kreatywność to jego największe atuty. Wielką pasją Tomka jest motocross.

 

Studio Tatuażu Azazel Milanówek - Tomek
Studio Tatuażu Azazel

Denys

Tatuować zaczynał w 2007 roku w Jużnoukraińsku. Lubi wykonywać motywy związane z naturą, kwiaty, zwierzęta a także mandale. Swobodnie czuje się w różnych stylach tatuażu, od linearnego po realistyczny. Tatuuje zarówno w czerni, jak i w kolorze,  w wolnym czasie oddaje się rysowaniu, podczas którego napawa i inspiruje się muzyką poważną.

  

Studio Tatuażu Azazel

Krzysiek

Tatuażem zajmuje się od 2003 roku. Ze studiem Azazel związał się w roku 2008 i od razu stał się jego specjalistą od portretu. W portfolio Krzyśka dominują czarno-szare prace w stylu realistycznym, w które niekiedy wplata niewielki, kolorystyczny akcent. Ogromną wagę przywiązuje do warsztatu, nieustannie rozwijając swoje umiejętności. Fantastycznie operuje kontrastem i światłocieniem. Wolnym czas spędza najchętniej w polskich górach.

   

Studio Tatuażu Azazel Centrum - Krzysiek

Kontakt

Azazel Milanówek
ul. Podleśna 11
05-822 Milanówek

tel. +48 506 111 003
azazel@azazel.pl