O NAS

Po kilkunastu latach prowadzenia studia w Milanówku, wychodząc naprzeciw klientom dojeżdżającym do nas ze stolicy, a także podążając za dynamicznym wzrostem zainteresowania tatuażem, w 2014 roku podjęliśmy decyzję o otwarciu studia na terenie Warszawy. By zaakcentować ten fakt i odróżnić je od studia-matki, nazwaliśmy je po prostu „Azazel Warszawa”. I tak, od czerwca wspomnianego roku, na sesje zapraszaliśmy Was na ul. Corazziego 2. Od lipca 2022 studio funkcjonuje w nowej lokalizacji – cała ekipa przeniosła się na Pragę, łącząc się z „Azazel Praga”, studiem funkcjonującym przy ul. Kłopotowskiego 38.  Poza swobodną atmosferą, naszą największą wartością są doświadczeni, zróżnicowani stylistycznie tatuażyści. Sporą przestrzeń w naszej twórczości zajmuje tatuaż realistyczny, zarówno czarno-szary jak i kolorowy. Spotkacie tu też specjalistów od konturu, którzy z niebywałą precyzją spełnią Wasze marzenia o tatuażu old schoolowym, graficznym czy linearnym. Nasi tatuażyści to osoby wielokrotnie nagradzane za swój warsztat na krajowych i zagranicznych konwentach, szczególnie w takich kategoriach jak tatuaż realistyczny i tradycyjny.

   

EKIPA

Studio Tatuażu Azazel Warszawa - Ania

Ania

Menadżerka studia. To ona od samego wejścia przywita Cię promiennym uśmiechem, doradzi i umówi na tatuaż. Solidną wiedzę na temat tatuowania odebrała na własnej skórze – nosi na sobie wielkoformatowe prace wykonane w stylistyce japońskiej, neotradycyjne wrzuty, jak i realistyczny portret. W naszym studiu Ania zajmuję się także laserowym usuwaniem niechcianych tatuaży, nie krępujcie się więc by pokazać jej stare, nieudane wzory. Prywatnie kierowniczka produkcji filmowej, fotomodelka i ogromna miłośniczka twórczości Toma Waitsa. Wegetarianka, pochodzi z Krakowa i ma typową dla tego miasta, artystyczną duszę.

Studio Tatuażu Azazel

Maya

Nasza koleżanka z Kaliningradu dołączyła do zespołu w marcu 2021 roku. Jest absolwentką artystycznej uczelni, gdzie odbierając lekcje z rysunku i malarstwa, zbudowała solidne fundamenty pod wykonywany dziś zawód. Maya to bardzo zdolna, nagradzana na branżowych eventach tatuatorka, wykonująca kolorowe prace w stylu realistycznym. Chętnie tatuuje kwiaty i inne, dziewczęce motywy, równocześnie sięgając po mroczniejsze tematy – demony czy naznaczone emocjami, zakrwawione twarze. Z przyjemnością podejmuje się większych kompozycji i zawsze dba o to, by jak najlepiej dopasować je do kształtu ciała. Kocha poezję i klasyczną, rosyjską literaturę.

   

Studio Tatuażu Azazel Warszawa - Maja
Studio Tatuażu Azazel
Studio Tatuażu Azazel Warszawa - Staruch

Staruch

Wykonywaniem tatuaży zajął się w 2010 roku, rysunkowe umiejętności doskonaląc wcześniej na tutejszej Akademii Sztuk Pięknych. Specjalizuje się i wciąż rozwija w wykonywanych odcieniami szarości pracach realistycznych. W jego portfolio znajdziecie sporo portretów, zarówno członków rodzin, jaki i postaci znanych ze świata filmu, muzyki czy sportu. Są tam też podobizny Waszych, czworonożnych przyjaciół i inni przedstawiciele fauny. Z racji swoich pozatatuatorskich zainteresowań, nie obce jest mu malarstwo wielkoformatowe.

   

Studio Tatuażu Azazel

Jodżi

Tatuuje od 2010 roku. Jego specjalnością są czarno-szare realistyczne prace, które charakteryzuje niezwykła szczegółowość i dbałość o każdy detal. Miłośnik dobrego kina i ciężkiego brzmienia, czego odzwierciedlenie bez trudu dostrzeżecie w jego twórczości. W wolnych chwilach realizuje się jako reżyser, operator kamery i montażysta. Do swoich filmowych projektów chętnie angażuje całą ekipę Azazela.

 

Studio Tatuażu Azazel Warszawa - Jodżi
Studio Tatuażu Azazel
Studio Tatuażu Azazel Warszawa - Yauhen

Yauhen

Najbardziej stylowa postać na pokładzie, tatuażem trudniąca się od 2013 roku. Yauhen najlepiej czuje się w pracach w stylu tradycyjnym i neotradycyjnym, charakteryzujących się konkretnym, czarnym konturem i obfitością barw. W swojej stylistyce chętnie wykonuje motywy zaczerpnięte z tatuażu japońskiego i klasycznego old schoolu. W jego galerii znajdziecie również sporo prac nawiązujących do Warszawy, jak i konkretnych gatunków muzycznych, które towarzyszą mu od wielu lat. Yauhen znany jest także jako ilustrator, twórca flashy, projektant nadruków na t-shirty i okładek dla zespołów ze sceny oi, street punk, ska i skinhead reggae.

   

Studio Tatuażu Azazel

Kalina

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W tatuażu preferuje styl tradycyjny, starając się łączyć old school z motywami zaczerpniętymi z tatuażu japońskiego – znajdziecie tu więc sporo kwiatów wiśni, feniksów, lisów czy żurawi. Kalina równie często operuje kolorem, co czernią. W jej galerii natkniecie się na delikatne kompozycje roślinne, jak i rozległe, bardziej męskie projekty. Ogromna pasjonatka sztuki i estetyki japońskiej. W wolnej chwili zajmuje się ilustracją oraz drzeworytem.

   

Studio Tatuażu Azazel Warszawa - Kalina

Kontakt

Azazel Warszawa
ul. Kłopotowskiego 38/39
03-717 Warszawa

tel. +48 510 800 005
warszawa@azazel.pl