O NAS

Praga – dzielnica, w której gdzieniegdzie można jeszcze poczuć przedwojenny klimat Warszawy. Po wojnie nieco zaniedbana i ciesząca się złą sławą, dziś zyskuje na popularności – wzrasta liczba jej mieszkańców, a w starych fabrykach i kamienicach rodzą się galerie sztuki i artystyczne pracownie. To właśnie tutaj, w miejscu gdzie ulica Okrzei zbiega się z Targową, w maju 2017 roku swoją działalność rozpoczął czwarty i najmłodszy AZAZEL. Tak jak w innych naszych studiach, tu również spotkacie doświadczonych tatuażystów, z których każdy rozwija charakterystyczny dla niego styl. Przychodząc do nas możecie liczyć na indywidualne podejście, kreatywność i kompetencje naszych artystów. Poza tworzeniem autorskich wzorów od podstaw zajmujemy się także coverami, jak i laserowym rozjaśnianiem tatuaży. Wierzymy, że szeroki wachlarz stylistyk oferowanych przez naszą ekipę sprawi, że każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie. Zapraszamy!

   

EKIPA

Studio Tatuażu Azazel Praga - Krysia

Krysia

Witająca Was od progu menadżerka studia. Wieloletnia redaktor naczelna jedynego w Polsce miesięcznika traktującego o tatuażu artystycznym, odwiedziła niezliczoną ilość tatuatorskich eventów na terenie całej Europy, sfotografowała tysiące wykonanych na skórze prac i przeprowadziła setki wywiadów z ich autorami. To ona, dzieląc się swoim doświadczeniem udzieli odpowiedzi na Wasze pytania i umówi na sesję do tatuatora, który najtrafniej zinterpretuje Waszą wizję.

Studio Tatuażu Azazel

Magda

Magda dołączyła do naszego zespołu w lutym 2018 roku, mając za sobą rok pracy w innym, warszawskim studiu. Na naszych oczach czyniła ogromne postępy, tworząc coraz większe i śmielsze kompozycje. Tatuując używa głównie czarnego tuszu a jej ulubioną techniką pracy jest dotwork – cieniowanie za pomocą kropek o różnym zagęszczeniu i średnicy. W tatuażu Magda preferuje motywy kwiatowe i roślinne, obok których od czasu do czasu pojawiają się elementy geometrii i kreski zaczerpnięte wprost od Pablo Picasso.

   

Studio Tatuażu Azazel Praga - Magda
Studio Tatuażu Azazel
Studio Tatuażu Azazel Praga - Ola

Blondi

Ola, z wykształcenia architekt krajobrazu. Jej prace są przede wszystkim delikatne i kobiece. Zaglądając do galerii tej tatuatorki odkryjecie zarówno niewielkie, jak i duże kompozycje, pokrywające całe ramiona i uda. Nigdy nie brakuje w nich kwiatów, szczególnie peonii, pojawiają się też ornamenty, a także liczni przedstawiciele fauny. Śmiało możecie zgłaszać się do niej również z innymi pomysłami – pytajcie o kolorowe prace w stylu neotradycyjnym a także o covery, które zawsze są dla artystki szczególnym wyzwaniem.

   

Studio Tatuażu Azazel

Lupus

Tatuaże, które wykonuje Olek są zazwyczaj kolorowe, ekspresyjne, utrzymane w nurcie neotradycyjnym i pełne detali. Kilka z nich macie okazję zobaczyć u nas na żywo, noszą je bowiem koleżanki ze studia. Doskonały kontur Olka to nie jego jedyny atut, wielokrotnie przekonaliśmy się już, że całkiem nieźle odnajduje się także w realizmie. Prywatnie zapalony gracz i fan Blondi ;).

   

Studio Tatuażu Azazel Praga - Olek
Studio Tatuażu Azazel
Studio Tatuażu Azazel Praga - Maks

Maks

Maks rozpoczął naukę tatuowania od wykonywania klasycznych, oldschoolowych wzorów i z takimi pomysłami również możecie się do niego zgłaszać. Dziś poświęca się pracy nad stylem realistycznym, w którym systematycznie się rozwija. W jego galerii znajdziecie głównie prace cieniowane, bohaterów filmów, wizerunki zwierząt i wszystko to, co wzbudza fascynację w otaczającym nas świecie. Poza tatuowaniem zajmuje się laserowym rozjaśnianiem tatuaży.

   

Studio Tatuażu Azazel

Jagood

Prace Jagody to radość, dynamika i pełne wykorzystanie palety barw, choć na pewno zauważycie, że ma swoje ukochane zestawienia. Szkicowe kreski łączą się tu z plamami intensywnych kolorów, tworząc obrazy, od których trudno oderwać wzrok. Tłumnie zgłaszają się do niej zarówno fani postaci z kreskówek, jak i wielbiciele wszelkich czworonogów i innych, puchatych istot. Zamiłowanie Jagody do psów widać także w jej życiu prywatnym, gdzie poza opieką nad własnymi pupilami udziela się w jednym z pobliskich schronisk.

   

Studio Tatuażu Azazel Praga - Jagoda
Studio Tatuażu Azazel
Studio Tatuażu Azazel Praga - Kuba

Kuba

W tatuażu Kuba preferuje styl realistyczny, akwarelę i geometrię. Wcale nierzadko zdarza się, że w jednej pracy łączy je wszystkie, tym bardziej, że często pracuje na naprawdę dużych powierzchniach. Swój warsztat szkoli od 2010 roku, w tym od kilku dobrych lat pod szyldem Azazela. Poza tatuażem pasjonuje go malarstwo akwarelowe, rowery i ziołolecznictwo.

   

Kontakt

Azazel Praga
ul. Kłopotowskiego 38/39 – wejście od ul. Okrzei
03-717 Warszawa

tel. +48 780 117 770
praga@azazel.pl