O NAS

Po ciepłym przyjęciu w stolicy marki Azazel Warszawa postanowiliśmy jeszcze pełniej wykorzystać drzemiący w stołecznym mieście potencjał. Uznaliśmy, że przyszedł czas na otworzenie studia w kolejnej lokalizacji – wybór padł ponownie na centrum miasta. Przez cztery pierwsze lata istnienia, ekipa Azazel Centrum tatuowała w klimatycznej kamienicy mieszczącej się na ul. Mokotowskiej, aż w grudniu 2019 roku nadszedł czas na zmiany. Od tamtej pory odwiedzacie nas na tętniącej życiem, szczególnie kulinarnym, ulicy Poznańskiej. Dzięki zróżnicowanej stylistycznie, doświadczonej ekipie, możemy zaproponować Wam wyjątkowe tatuaże na najwyższym poziomie. Powstają u nas świetne portrety, old schoole, które dumnie nosiłby na sobie sam Sailor Jerry, piękne tatuaże polinezyjskie, zarówno czarne jak i kolorowe, baśniowe wzory. Azazel Centrum, oprócz dogodnej lokalizacji, profesjonalizmu i warsztatu tworzących go artystów, oferuje naprawdę konkurencyjne ceny. Nie wahajcie się, by to sprawdzić ;).

   

Kalina

Chcecie umówić się na dziarę? Rozmawiacie z Kaliną. Wpadacie na Poznańską? Rozmawiacie z Kaliną. Potrzebujecie porady, albo konsultacji? Rozmawiacie z Kaliną. Kobieta – instytucja.

Studio Tatuażu Azazel

Palto

From ŁDZ to WWA. Rozrabiaka i buntownik. Na Instagramie stracił twarz i zyskał fanów swojej kreski. Wiele razy zastanawialiśmy się nad genezą jego ksywy, ale wolimy nie dopytywać. Co do jednego jesteśmy pewni – na Poznańskiej zrobji sporo zamieszania.

 

Studio Tatuażu Azazel
Studio Tatuażu Azazel Centrum - Renton

Krzysztof „Renton” Stelmach

Renton tatuażem zajmuję się już od blisko dekady. Zaczynał od stylów linearnych, blackworków, ornamentów, przeszedł przez fascynację tradycyjnym tatuażem amerykańskim i japońskim, na wzorach autorskich kończąc. Wolny czas poświęca na tworzenie ilustracji o tematyce sci-fi inspirowanych kosmosem, przyrodą, ludzką naturą i antropocenem. Część z tych prac można zobaczyć w warszawskich galeriach sztuki oraz na wystawach autorskich.

   

Studio Tatuażu Azazel

Sergiusz

Sergiusz to pracujący w nurcie tradycyjnym tatuator z Witebska, który upodobał sobie surową i mroczną stylistykę. Jego prace pełne są posępnych krajobrazów i mieszkańców najgłębszych, leśnych zakamarków. Przejawia się w nich również zainteresowanie mistycyzmem i black metalem, którego Sergiusz słucha od lat. Poza tym jest artystą, którego umiejętności techniczne pozwalają na swobodne poruszanie się w innych stylistykach, dzięki czemu zaskakuje nas każdego dnia.

   

Studio Tatuażu Azazel
Konrad "Leshy"

Konrad „Leshy”

Przygodę z tatuażem zaczął w 2015 roku, a zawodowo tatuuje od 2019. Jego prace to różne odsłony dotworku, ale zdarza mu się również popełnić bardziej sketchowy tatuaż. Najchętniej tworzy projekty związane z naturą i nawiązujące do pogańskich wierzeń, a wszystko przy użyciu jedynie czarnego tuszu. Lubi mroczne wzory, ale nie stroni też od delikatniejszych prac. Z wykształcenia jest fizykiem, a poza tatuażem interesuje się fotografią i elektroniką. To również miłośnik ciężkich brzmień, wolne chwile spędza blisko natury, bądź rysując.

   

Kontakt

Azazel Centrum
ul. Poznańska 13 lok. 16
00-680 Warszawa

tel. +48 516 333 517
azazelcentrum@azazel.pl