O NAS

Po ciepłym przyjęciu w stolicy marki Azazel Warszawa postanowiliśmy jeszcze pełniej wykorzystać drzemiący w stołecznym mieście potencjał. Uznaliśmy, że przyszedł czas na otworzenie studia w kolejnej lokalizacji – wybór padł ponownie na centrum miasta. Przez cztery pierwsze lata istnienia, ekipa Azazel Centrum tatuowała w klimatycznej kamienicy mieszczącej się na ul. Mokotowskiej, aż w grudniu 2019 roku nadszedł czas na zmiany. Od tamtej pory odwiedzacie nas na tętniącej życiem, szczególnie kulinarnym, ulicy Poznańskiej. Dzięki zróżnicowanej stylistycznie, doświadczonej ekipie, możemy zaproponować Wam wyjątkowe tatuaże na najwyższym poziomie. Powstają u nas świetne portrety, old schoole, które dumnie nosiłby na sobie sam Sailor Jerry, piękne tatuaże polinezyjskie, zarówno czarne jak i kolorowe, baśniowe wzory. Azazel Centrum, oprócz dogodnej lokalizacji, profesjonalizmu i warsztatu tworzących go artystów, oferuje naprawdę konkurencyjne ceny. Nie wahajcie się, by to sprawdzić ;).

   

EKIPA

Studio Tatuażu Azazel Centrum - Hubert

Hubert

W Azazelu Hubert odpowiada za management i podobno bezbolesne przekłucia. Piercingiem zajmuje się od 2020 roku, a z naszym studiem związał się po roku praktyki. Pochodzi z Torunia, gdzie dobrych kilkanaście lat temu rozpoczął przygodę z muzyką, którą kontynuuje do dziś. Gra na kilku instrumentach, zimą morsuje a latem kocha spacerować po Puszczy Kampinoskiej. Wegetarianin czujący więź ze wszystkimi istotami, oprócz komarów.

 

Studio Tatuażu Azazel

Krzysztof „Renton” Stelmach

Renton tatuażem zajmuję się już od blisko dekady. Zaczynał od stylów linearnych, blackworków, ornamentów, przeszedł przez fascynację tradycyjnym tatuażem amerykańskim i japońskim, na wzorach autorskich kończąc. Wolny czas poświęca na tworzenie ilustracji o tematyce sci-fi inspirowanych kosmosem, przyrodą, ludzką naturą i antropocenem. Część z tych prac można zobaczyć w warszawskich galeriach sztuki oraz na wystawach autorskich.

   

Studio Tatuażu Azazel Centrum - Renton
Studio Tatuażu Azazel

Sergiusz

Sergiusz to pracujący w nurcie tradycyjnym tatuator z Witebska, który upodobał sobie surową i mroczną stylistykę. Jego prace pełne są posępnych krajobrazów i mieszkańców najgłębszych, leśnych zakamarków. Przejawia się w nich również zainteresowanie mistycyzmem i black metalem, którego Sergiusz słucha od lat. Poza tym jest artystą, którego umiejętności techniczne pozwalają na swobodne poruszanie się w innych stylistykach, dzięki czemu zaskakuje nas każdego dnia.

   

Studio Tatuażu Azazel

Krzysiek

Tatuażem zajmuje się od 2003 roku. Ze studiem Azazel związał się w roku 2008 i od razu stał się jego specjalistą od portretu. W portfolio Krzyśka dominują czarno-szare prace w stylu realistycznym, w które niekiedy wplata niewielki, kolorystyczny akcent. Ogromną wagę przywiązuje do warsztatu, nieustannie rozwijając swoje umiejętności. Fantastycznie operuje kontrastem i światłocieniem. Wolnym czas spędza najchętniej w polskich górach.

   

Studio Tatuażu Azazel Centrum - Krzysiek
Studio Tatuażu Azazel
Studio Tatuażu Azazel Centrum - Arek

Arek

Tatuuje od 2015 roku. W jego galerii prym wiodą cieniowane prace w stylu realistycznym – bohaterzy popularnych seriali czy filmów grozy. Podejmuje się także wykonania podobnych prac w kolorze, wzorów neotradycyjnych i bardziej abstrakcyjnych kompozycji.

W wolnym czasie śledzi motoryzacyjne nowinki, oddaje się grze na PlayStation i leśnym spacerom w towarzystwie ukochanej żony i psa.

   

Studio Tatuażu Azazel

Kirill

Kirill przybył do nas z Moskwy, będącej jego rodzinnym miastem, wraz z początkiem 2022 roku. To tatuażysta z kilkunastoletnim stażem, specjalizujący się w monochromatycznym tatuażu realistycznym, ale w jego portfolio znajdziecie również prace wykonane przy użyciu pełnej palety barw. Jego prace cechuje dbałość o detal oraz nowatorskie podejście do nawet najpopularniejszych tematów. Pomimo operowania stylem opierającym się na fotografii, Kirill dużo rysuje, chcąc wypracować własny, unikatowy sposób wyrazu. Fan długich spacerów, ciężkiej muzyki i kina.

   

Studio Tatuażu Azazel Centrum - Kirill
Studio Tatuażu Azazel
Konrad "Leshy"

Konrad „Leshy”

Przygodę z tatuażem zaczął w 2015 roku, a zawodowo tatuuje od 2019. Jego prace to różne odsłony dotworku, ale zdarza mu się również popełnić bardziej sketchowy tatuaż. Najchętniej tworzy projekty związane z naturą i nawiązujące do pogańskich wierzeń, a wszystko przy użyciu jedynie czarnego tuszu. Lubi mroczne wzory, ale nie stroni też od delikatniejszych prac. Z wykształcenia jest fizykiem, a poza tatuażem interesuje się fotografią i elektroniką. To również miłośnik ciężkich brzmień, wolne chwile spędza blisko natury, bądź rysując.

   

Kontakt

Azazel Centrum
ul. Poznańska 13 lok. 16
00-680 Warszawa

tel. +48 516 333 517
azazelcentrum@azazel.pl